Založ si blog

Sputnik V, alebo Dobrí anjeli v akcii II.

A je to to tu ! Sputnik V dorazil a „inteligentný jedinci“ zo strany s honosným názvom Za ľudí, opôäť ukazujú čo sú zač.

Včera na post kolaičného poslanca rezignoval Tomáš Valášek. Protest proti Sputniku. Neskutočná strata. Anjel sa v Poprade musel budiť do hrôzostrašného rána. Sputnik V v Košiciach a Valášek v ……. . Smutné, ale ako pre koho.

Remiška už od rána protestuje a osočuje Matoviča a pevne verí, že ten si to ešte rozmyslí a Sputnik V pošle späť do Moskvy. No asi nie. Potrebujeme ho a o to viac, že tá fantastická EU nám zase ukázala na čo sme jej dobrí.

Astru už na západe nik nechce, tak ju dajme Slovenským učiteľom, prípadne dôchocom. Skvelý DEAL. Za na západe nechcenú vakcínu zaplatíme 2x toľko čo za Sputnik V a ten je vraj ešte účinejší. Tak neviem.

Ja dúfam, že každý kto sa chce očkovať sa zaočkovať dá a bude mu to umožnené vakcínou, ktorú si sám vyberie. Či už tou Astrou, Sputnikom, Modernou, JaJ, alebo čím koľvek, len nech je to už za nami a nech sa zase deti môžu hrať, športovci športovať a ľudia ŽIŤ !

Sputnik V, alebo Dobrí anjeli v akcii.

19.02.2021

Včera zasadala vláda SR, hneď 2x. To prvé zasadanie taký štandard, pohádať sa a povykrykovať si, dourážať sa. To druhé zasadanie od 16:00 malo však inú tému. Tou témou bolo schválenie, alebo neschválenie použitia Ruskej vakcíny Sputnik V na očkovanie obavyteľov Slovenska . No tak ako Remišová zo Za ľudí avízovala, nepodporili to a aj napriek názorom odborníkov návrh [...]

12 rokov otrokom

23.12.2020

Áno priatelia, je to tak, požičal som si tento názov filmu kôli tomu, že na konci 12 ročných útrap pre hlavného hrdinu predsa len prišlo vyslobodenie. Je to paralela s naším malým Slovenskom. 12 rokov nám tu niekto podsúval to, čo potreboval aby sme si mysleli. Jasné, tí čo máme len toršku viac vyvinutý zmysel pre uvažovanie sme sa rožkom opiť nedali, ale väčšina [...]

Môže za to Matovič?

01.11.2020

Dnes sme celá rodina absolvovali to, čo veľa ľudí odsudzuje, ba priam považuje za niečo škodlivé. A predstavte si, prežili sme to bez problémov. Šli sme hneď ráno a v malej dedinke blízko nášho domu sme si vystáli frontu. Ľudia boli k sebe milí, každý vedel čo a kedy má robiť. Čo je ale podstatné, nikto nás do toho nenútil. Keby sme nechceli, my by sme do toho [...]

protest Minnesota Wright

V Minneapolise zaviedli po protestoch nočný zákaz vychádzania

13.04.2021 07:23

V neďalekom mestečku Brooklyn Center vypukli v nedeľu večer protesty po zastrelení mladého Afroameričana Daunteho Wrighta.

nemocnica covid

Nemáte covid? Čakajte

13.04.2021 07:00

Ľudia zomierali aj preto, že bola znížená dostupnosť zdravotnej starostlivosti práve z dôvodu COVID-19.

Londýn, Soho, Británia, koronavírus, COVID-19

ONLINE: Viedeň zostane zavretá. Čísla sú lepšie, ale nemocnice plné

13.04.2021 06:00, aktualizované: 09:40

Aj keď sa v Rakúsku zlepšili čísla počtov nakazených, situácia v nemocniciach zostáva kritická. Uzávera Viedne sa predĺži až do mája.

otvorenie škôl, Košice

Školy sa otvárajú postupne. Čo všetko čaká rodičov a deti?

13.04.2021 06:00

V pondelok sa do lavíc vrátili prvostupniari. Na budúci týždeň by sa mali pridať aj ôsmaci a deviataci. Potom začne školské brány otvárať Covid automat.

Tomáš

Rodina je navždy. V dobrom aj v zlom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 7830x
Priemerná čítanosť článkov: 1566x

Autor blogu

Kategórie